Tevredenheidsonderzoek Finse Zaterdagschool te Rotterdam

De Zaterdagschool te Rotterdam is een ontwikkelingsplan voor het schooljaar 2020-2021 aan het maken. Wij willen graag je mening horen over onze activiteiten en onze lessen en hebben een vragenlijst met 10 vragen opgesteld. Wij verzoeken je de vragen te beantwoorden. De antwoorden zijn volledig anoniem. Met de enquête willen wij de meningen van onze huidige studenten, oud studenten en andere geïnteresseerden in kaart brengen.

Wij zouden het zeer op prijs stellen als je even tijd zou willen nemen om de vragen te beantwoorden. Graag brengen wij de commentaarvelden onder de aandacht, zodat je met eigen woorden je mening kan weergeven.

U kunt de enquête invullen door deze link te volgen https://www.surveymonkey.com/r/6HDY8GP

De enquête is open tot 27 oktober. Bij voorbaat dank voor het invullen van de enquête.