Rotterdamin lauantaikoulun tyytyväisyyskysely

Rotterdamin lauantaikoulu tekee kehityssuunnitelmaa lukuvuodelle 2020-2021 ja sitä varten haluamme kuulla mielipiteesi meidän toiminnastamme ja opetuksestamme. Tätä varten olemme laatineet tämän 10 kohdan kyselyn, johon voit vastata täysin anonyymisti. Kyselyllä kartoitamme niin nykyisten kuin vanhojen oppilaidemme mielipiteitä, sekä kaikkien, jotka ovat kiinnostuneet lauantaikoulusta, mutta eivät (vielä) ole osallistuneet toimintaamme.

Olisimme erittäin kiitollisia, jos käytät muutaman minuutin aikaa kyselyyn vastaamiseen. Erityisesti toivomme, että käytät hyväksesi kommenttikenttiä ja kerrot omin sanoin mitä mielessäsi on vastaushetkellä.

Kyselyyn pääset vastaamaan tästä linkistä https://www.surveymonkey.com/r/6HDY8GP

Kyselyyn voi vastata 27. lokakuuta asti. Paljon kiitoksia etukäteen kyselyyn vastaamisesta.